31447.
Closed 404. Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
1956. "Tűzrendészeti Érem" arany fokozata, zománcozott és aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval, eredeti tokban T:1-,2 aranyozás kopott NMK: 564.