Tétel

Catalogue number:

17249.
Closed 404. Online auction
Books: Religion

19 000 HUF

Description:

2 db Kőszegen kiadott Biblia: Szent Biblia, azaz Istennek Ú és Új Testamentomában foglaltatott egész Szentírás. Fodította Károli Gáspár. Kőszeg, 1842, Reichard Károly. 352 p. Korabeli kopottas bőr kötés, festett lapélekkel, foltos, előzéklap kissé sérült. Előzéklapon és címlapon korabeli possessori feljegyzéssel, néhány kevés lapon ceruzás firkával. Hátsó szennylapon Zsák Móritz kőszegi könyvkötő német nyelvű bélyegzőjével. + Új Testamentom, azaz: a mi Urunk Jézus Krisztusnak új szövetsége. Fordította Károli Gáspár. Kőszeg, é.n.(1840 (?)), Reichard Károly, 344 p. Korabeli egészbőr-kötésben, kissé foltos és kissé kopott borítóval, a szennylapokon és a hátsó kötéstábla belsején jegyzetekkel, foltos címlappal, helyenként foltos lapokkal.

Share:

Photo of the item taken by : tánczos_gábor