Flea Market
Number of items: 610
2491962
11935
404
Flea Market
Forgó kínáló tálca, egzota fa. Jó állapotú. d: 36 cm
3 600 HUF
2491964
11936
404
Flea Market
Kínai lakk tálca üvegbetéttel, kopott, d: 30 cm
3 000 HUF
2491925
11937
404
Flea Market
Keleti réz tálca, aprólékos florális díszítménnyel, kopott, d: 33cm
3 000 HUF
2492432
11938
404
Flea Market
Porcelán mozsártörő, h: 26 cm
3 000 HUF
2492425
11939
404
Flea Market
Fa keretes barométer 16x18 cm
1 000 HUF
2492421
11940
404
Flea Market
Budapest bőr aktatáska. kopott, kicsit sérült. 28x35 cm
1 000 HUF
2492412
11941
404
Flea Market
2 db fa afrikai fali maszk, kopott, m: 50 cm
4 000 HUF
2492408
11942
404
Flea Market
Zsírkő faragvány állatokkal, apró sérülésekkel, kopásnyomokkal 19×13x7 cm
2 800 HUF
2492509
11943
404
Flea Market
Fa doboz, kopott, sérült, 28x17x8cm
1 000 HUF
2492512
11944
404
Flea Market
Fa doboz, kopott, jó állapotú, 28x18x11cm
5 000 HUF
2492516
11945
404
Flea Market
Antik réz duda, kopásnyomokkal, működik 40 cm
8 000 HUF
2492636
11946
404
Flea Market
Art Deco falikar, nikkelezett fém, kopott, m: 20 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m