Flea Market
Number of items: 610
2493046
11959
404
Flea Market
Indiai mozsár törővel h: 18 cm, m: 10 cm
3 000 HUF
2493050
11960
404
Flea Market
Fa matrjoska baba, kopott. max. 19 cm, 5 db figura. (Gorbacsov, Hruscsov, Sztálin, Lenin, Csernyenko)
4 000 HUF
2493170
11961
404
Flea Market
Kalap formájú hamutál, öntött bronz, kopott. d: 15 cm
4 000 HUF
2493178
11962
404
Flea Market
Fa doboz fém rátéttel, sérült, 20x15x7 cm
2 000 HUF
2493359
11963
404
Flea Market
Retró műanyag fogvájó adagoló, kopott, m: 12 cm
1 600 HUF
2493362
11964
404
Flea Market
Indiai zománcozott réz tál, pávás motívummal. Kopott. d: 16 cm
1 800 HUF
2493367
11965
404
Flea Market
Bernard sörös palack, fém füllel. m: 33 cm
2 000 HUF
2493371
11966
404
Flea Market
Keleti lakk váza gyöngyházberakással, sérült, m: 24 cm
2 400 HUF
2493421
11967
404
Flea Market
6 db Ezüstözött alpakka talpas likőrös pohár díszdobozban. m: 6 cm
5 000 HUF
2493457
11968
404
Flea Market
2 db öntöttvas edényalátét, d: 18 cm
2 000 HUF
2493531
11969
404
Flea Market
6 db Sacheres doboz, különféle méretben, jó állapotúak.
2 800 HUF
2493563
11970
404
Flea Market
Vegyes írószer tétel, ceruzákkal, üveg tintatartókkal, sérült palatáblával. 1 db Német Birodalmi vasút feliratos ceruza.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m