Number of items: 298
2447200
11272
400
Hollóházi butykos, Csepel-sziget Lenin MGTSZ Szigetcsép felirattal, matricás porcelán. Jelzett. Hibátlan. m: 19cm
1 000 HUF
2453881
11273
400
Hollóházi korsó (Salgótarján). Matricázott porcelán, jelzett, hibátlan m: 17cm
1 200 HUF
2453880
11274
400
Hollóházi váza. Matricázott porcelán, jelzett, hibátlan m: 31cm
2 800 HUF
2453877
11275
400
Hollóházi váza Meszöv lógóval ellátva. Matricázott porcelán, jelzett, hibátlan m: 18cm
2 400 HUF
2453841
11276
400
Hollóházi mini vázák 10db, jelzett, kopott, m: cca: 5cm
1 000 HUF
2456428
11277
400
Hollóházi kék hamutál. Jelzett, kis mázkopásokkal. d: 10,5 cm
1 000 HUF
2456638
11278
400
Aquincum mokkás csésze 6 db, aljjal, kézzel festett
2 000 HUF
2440591
11279
400
2200
Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db-os (tálka, fogpiszkálótartó, hamuzó). Matricás, jelzett, kis kopással.
2 200 HUF
2440584
11280
400
Hollóházi porcelán asztali készlet, 4 db-os, kézzel festett, jelzett, kis kopással
3 000 HUF
2444486
11281
400
Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, a rózsákon nagyon apró lepattanással, m: 14 cm d: 17 cm
4 000 HUF
2444489
11282
400
4 000 HUF
2456165
11283
400
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 22,5x17,5x8 cm + Aquincumi kis porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 8x7x3 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m