Number of items: 298

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
11248.

5 000 HUF

Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett fali kép bőr kerettel Matricás, jelzett, hibátlan 14x10 cm
11249.

5 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:19,5 cm
11250.

6 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal 12,5x13,5 cm
11251.

2 000 HUF

Hollóházi Szász Endre (Napfény c. alkotásából részlet) által tervezett mintával díszített porcelán tálka. Matricás, jelzett, apró karcok. d:15,5 cm
11252.

2 000 HUF

Hollóházi porcelán étkészlet, teás készlettel. Kézzel festett, matricás, jelzett, néhány apró lepattanással.
11253.

38 000 HUF
102,98
118,75

Hollóházi kávés szett honvéd felirattal, jelzett, hibátlan állapotban.
11254.

3 000 HUF

Hollóházi kávés szett, BEAC felirattal, jelzett, hibátlan állapotban.
11255.

3 000 HUF

Hollóházi porcelán süteményes készlet 6+1 db Matricás, jelzett, minimális kopással
11256.

4 000 HUF

Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11257.

4 000 HUF

Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
11258.

3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, a rózsákon nagyon apró lepattanással, m: 14 cm d: 11,5 cm
11259.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF