Art-ceramics
Number of items: 138
2438970
11196
399
Art-ceramics
Gerzit "Bayern" kerámia sörös pohár, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
1 200 HUF
2437782
11197
399
Art-ceramics
Mázas kerámia korsó, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
1 000 HUF
2437795
11198
399
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia fali tál, kis kopásnyomokkal, d: 23 cm
1 000 HUF
2443165
11199
399
Art-ceramics
Medvés könyvtámasz, festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
1 800 HUF
2443487
11200
399
Art-ceramics
Fali színes mázakkal festett kerámiakép, fa alapon, lovagló figura, Jelzett: S. Nöme? 15x15cm
2 000 HUF
2443466
11201
399
Art-ceramics
Vintage indiai iparművészeti váza, kézzel festett kerámia, dekoratív türkiz színű levél motívummal. Hajszálrepedt. Jelzett. m: 14,5cm
1 000 HUF
2443413
11202
399
Art-ceramics
Tűzpiros retró váza, apró máz lepattanással. m: 22,5cm
2 800 HUF
2422865
11203
399
Art-ceramics
Retró mintás váza, mázas kerámia, Á jelzéssel, alján kis lepattanással, m: 13 cm
1 000 HUF
2422378
11204
399
Art-ceramics
Mázas kerámia fali tartó, jelzett, kis mázhibákkal, 18x11,5x6 cm
1 000 HUF
2422293
11205
399
Art-ceramics
Mázas kerámia napocska, fali dísz. Kézzel festett, jelzett, hátulján kis sérülésekkel, d: 20 cm
1 000 HUF
2422227
11206
399
Art-ceramics
Görög mázas kerámia váza, kézzel festett, Icaros Rhodes jelzéssel, kisebb kopásnyomokkal, m: 19,5 cm
1 000 HUF
2422857
11207
399
Art-ceramics
Retró mázas kerámia váza, jelzés nélkül, alján kis lepattanással, d: 16,5 cm, m: 11 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m