Art-ceramics
Number of items: 138
2311366
11220
399
Art-ceramics
Kerámia mokkás készlet hiányos + 1 db kiöntő. Jelzés nélkül.
1 000 HUF
2415569
11221
399
Art-ceramics
Traktort és szamarat ábrázoló porcelán kancsó. Matricás, jelzett, lepattanással, m: 21 cm
1 600 HUF
2401713
11222
399
Art-ceramics
Kerámia edény fedéllel, oldalán réz lemezen gravírozott "Bogi" felirattal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 13,5 cm, d: 12,5 cm
2 400 HUF
2403642
11223
399
Art-ceramics
ASA design kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 35x32 cm
8 000 HUF
2436876
11224
399
Art-ceramics
Hollóházi kerámia fali tányér "Kassai Emlék" felirattal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, mázhibákkal, d: 23 cm
5 000 HUF
2379131
11225
399
Art-ceramics
Drapp mázas kerámia italos kancsó, dugóval, jelzés nélkül, hajszálrepedésekkel, m: 24 cm
2396425
11226
399
Art-ceramics
Barna áttört mintás korsó alakú füles díszváza, mázas kerámia, m: 21 cm
1 200 HUF
2300067
11227
399
Art-ceramics
Fehér mázas kerámia papagáj, máz alatti hajszálrepedésekkel, jelzés nélkül, m: 20 cm
1 000 HUF
2384274
11228
399
Art-ceramics
Gránit virágmintás fali tál, 2 db, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm
2 000 HUF
2422292
11229
399
Art-ceramics
Gránit kerámia és Hollóházi porcelán tál, 3 db, kopásnyomokkal, lepattanásokkal
3 000 HUF
2412855
11230
399
Art-ceramics
XX sz. első fele Régi kályhacsempe, festett mázas kerámia, lepattanásokkal, sérülésekkel, 19,5x21,5 cm
2 000 HUF
2245875
11231
399
Art-ceramics
Spirálokkal díszített mázas kerámia asztaldísz, jelzés nélkül, m: 7 cm, d: 14 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m