15152.
Closed 399. Online auction
Books: Travelling, Local History
600 HUF
1,63 EUR, 1,88 USD
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.