15046.
Closed 399. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán.Fekete-fehér fotókkal illusztrált, térképekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott