15035.
Closed 399. Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Baktay Ervin, dr.: Hindusztán. 55 képpel és 2 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kötés foltos, kopottas állapotban.