Books: Tales

Number of items: 34

17451.

800 HUF
2,60

17452.

1 000 HUF

Geoff Johns: Zöld Lámpás. DC Comics Nagy Képregénygyűjtemény. London, 2019, Eaglemoss Ltd. Kiadói kartonált papírkötésben.
17453.

2 000 HUF

17454.

800 HUF
2,60

A víziló, Sziporka és Bamba Géza. H.n., 2001, Ab Ovo. Fodor Anikó rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé koszos papír védőborítóval, de egyébként szép állapotban.
17455.

1 000 HUF

N. Noszov: Nemtudomka csodálatos kalandjai. Ford.: F. Kemény Márta. A. Laptyev rajzaival. Bp.-Uzsgorod, 1961, Móra/Kárpátontúli Területi Kiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, helyenként foltos lapokkal.
17456.

800 HUF
2,60

Ancsin Pálné, Dr. Tóth József: Képes úttörőmozgalom történet. Szerkesztette: Budai Éva. A borítótervet és az illusztrációkat Varga Judit készítette. H.n., Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó, 1985. Kissé kopott kiadói papírkötésben.
17457.

1 000 HUF

Treller Ferenc: Az indiánok réme. Regény az ifjúság számára. Bp., én., Athenaeum, 240 p.+1 (egészoldalas képtábla) t. + 4 (másolattal pótolt egészoldalas képtáblák) t. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17458.

1 400 HUF
4,55

17459.

1 000 HUF

17460.

100 HUF
0,27
0,32

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF