Dr. Asztalos Lajos, Dr. Bán Jenő: A sakkjáték elemei. I-II. kötet. Bp.... https://www.darabanth.com/en/399-Online-auction/399.0/Books/Books-Sports-Chess-Alpinism~1500002/Dr-Asztalos-Lajos-Dr-Ban-Jeno-A-sakkjatek-elemei-I-II-kotet-Bp-en-Athenaeum-KiadC3~II2422958
2422958
15623
399
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 000 HUF
Description: Dr. Asztalos Lajos, Dr. Bán Jenő: A sakkjáték elemei. I-II. kötet. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, az egyik kötet részben szétvált kötéssel. "A Szikra Franklin Sakkör által rendezett Maróczy Géza emlékverseny VI. díja" bejegyzéssel, Franklin Nyomda pecsétekkel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tm
further page navigation Auction house