Brankovics György: A magyar szabadságharcz története. Bp., 1909, Frank... https://www.darabanth.com/en/399-Online-auction/399.0/Books/Books-History~1500004/Brankovics-Gyorgy-A-magyar-szabadsagharcz-tortenete-Bp-1909-Franklin-419-pplus3-t-Harmadik-~II2433969
2433969
15680
399
Books: History
10 000 HUF
Description: Brankovics György: A magyar szabadságharcz története. Bp., 1909, Franklin, 419 p.+3 t. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, a hátsó borító alsó sarkán sérülésnyommal, az elülső szennylapon bélyeggel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house