Art-ceramics
Number of items: 108
2431177
11000
398
4600
Art-ceramics
Gácser Kata kerámia éneklő lányka, mázas kerámia figura, jelzett, nyakánál ragasztott, lepattanással, m: 14 cm
4 600 HUF
2426387
11001
398
14000
Art-ceramics
Gádor István (1891-1984): Virágos fali tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 1,5 cm, d: 11,5 cm
14 000 HUF
2426381
11002
398
Art-ceramics
Gádor István (1891-1984): Narancssárga pipatórium, mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, 8×5×2,5 cm
12 000 HUF
2430914
11003
398
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat Gorka Lívia csíkos váza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:18 cm
16 000 HUF
2424432
11004
398
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, alsó pereme sérült, részben kavított, m: 15 cm
3 000 HUF
2411331
11005
398
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): Éneklő lány. Mázas kerámia váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm
3 000 HUF
2431247
11006
398
Art-ceramics
Illár Erzsébet (1940-): Fésülködő lányka terrakotta szobor jelzett m: 18 cm
7 000 HUF
2431584
11007
398
6500
Art-ceramics
Illár Erzsébet ((1940): Éneklő lányka terrakotta szobor, jelzett m: 18 cm
6 500 HUF
2431255
11008
398
Art-ceramics
Illár Erzsébet (1940-): Ábrándozó lányka terrakotta szobor jelzett m: 16x8 cm
6 000 HUF
2430596
11009
398
Art-ceramics
Karácsonyi Géza (1880-1962): Mázas kerámia fali dísztál. "Pókháló" mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm
5 000 HUF
2425055
11010
398
Art-ceramics
Karsay Judit (1945-): Mázas kerámia váza, jelzett, apró lepattanással m: 25 cm
2 000 HUF
2431253
11011
398
Art-ceramics
Kerényi Jenő (1908-1975): Sétáló úrasszony festett terrakotta szobor jelzett, sérült, ragasztott m: 28 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m