Ludwig Julia: Virágok az útfélen. Öt elbeszélés fiatal leányok számára... https://www.darabanth.com/en/398-Online-auction/398.0/Books/Books-Tales~1500019/Ludwig-Julia-Viragok-az-utfelen-Ot-elbeszeles-fiatal-leanyok-szamara-Atdolgozta-Gyory-~II2398876
2398876
17890
398
Books: Tales
1 000 HUF
Description: Ludwig Julia: Virágok az útfélen. Öt elbeszélés fiatal leányok számára. Átdolgozta Györy Ilona. Bp., ,Lauffer Vilmos, 125+1 p.+3 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: hsz
further page navigation Auction house