https://www.darabanth.com/en/398-Online-auction/398.0/Books/Books-Other-rarities~1500020/Szathmari-Sandor-Gulliver-utazasa-Kazohiniaban-Bolyai-Konyvek-Budapest-1941-Bolyai-Akadem~II2428482
2428482
17993
398
1 800 HUF
Description:
Szathmári Sándor: Gulliver utazása Kazohiniában. Bolyai Könyvek. Budapest, 1941, Bolyai Akadémia. Szalay Lajos festÅ‘művész-grafikus illusztrációival. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borÃtóval és meglazult kötéssel.
Share:
Photo of the item taken by
: karap_norbert
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m