15099.
Closed 397. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.