Tétel

2 800 HUF

Description:

Lauka Gusztáv: A jó régi világ. Beszélygyüjtemény. Pest, 1863, Emich Gusztáv, 4+252+1 p. Átkötött félvászon-kötés, erősen kopott borítóval és sérült gerinccel, az elülső kötéstábla belsején és a címlapon különféle jegyzetekkel, kissé foltos lapokkal. "Szereztetett az 1866 Aug. 5. a bártfai fürdőben Gf Andrássy Manóné Ő Mltga és Dr. Chyzer Kornél által a casino könyvtár javára rendezett hangverseny 200 ftnyi tiszta jövedelméből."

Share:

Photo of the item taken by : ekb