Tétel

2 000 HUF

Description:

B. H. King-Waltham: A fehér pokol. Ford.: Ajtai Kálmán. A Zászlónk Könyvtára 11. sz. Bp., 1934, Élet. 59 p. Kissé szakadt kiadói papírkötés. + A Zászlónk Diákkönyvtára 4 kötete: Tordai Ányos: Mikes Kelemen. 15-16. szám; Sárándy István: A magyar aviatika története. 17. szám; Radványi Kálmán: A gelencei fényjelek. 18-19. szám; Somlay Károly: A boldogság szigete. 108-112. szám. Bp., 1921/1924, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt. 79+51+91+83 p. Kiadói papírkötés, helyenként kis szakadásokkal, az egyik kopott, a könyvtesttől elvált borítóval.

Share:

Photo of the item taken by : ekb