17193.
Closed 397. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
100 HUF
0,27 EUR, 0,31 USD
Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969. (LI-LXXX.) évfolyamához. Összeáll.: Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.