Flea Market

Number of items: 744

Bonyhádi zománcozott fém tejeskanna, jelzett, lepattanásokkal, 2 l, m: 25 cm
12050.

2 000 HUF

Szovjet ezüstözött alpakka evőeszköz készlet, 6 személyes, jelzettek, hiányos, tartódobozban, 35x33x7 cm
12051.

4 000 HUF
30

Dekoratív faragott zsírkő dísz, váza, repedéssel, apró sérülésekkel, 24x12,5 cm
12052.

3 000 HUF

Weider body shaper edző kötél eredeti dobozában
12053.

1 000 HUF

1962 Hongrie B - France B 10-11-1962, magyar és francia futballválogatottak B-csapata mérkőzésének emlékserlege, kopottas állapotban, m: 12 cm
12054.

2 000 HUF
14

Régi fa kávédaráló, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, 19,5x11x11 cm
12055.

3 000 HUF

Kínai réz dísztál sárkányos mintával, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 30,5 cm
12056.

6 000 HUF

Fonott fém kosár és fém ékszeres doboz 11x8x7 cm
12057.

1 800 HUF

Dugóhúzó, sörnyitó asztali italos készlet vadász motívumokkal tartóval
12058.

1 200 HUF

Kézi varrógép leírással, eredeti dobozában
12059.

2 000 HUF

Hordozható DVD lejátszó tokkal, tartozékokkal
12060.

3 000 HUF

Érdekes autó formájú elemes rádió. Működik, elem nélkül. 26 cm
12061.

3 000 HUF
28

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF