Flea Market

Number of items: 744

Alta Moda Expose parfüm, 100 ml, eredeti, bontatlan dobozában
11930.

2 800 HUF

Régi alumínium tejes kanna fa fogóval, 3 literes, kopásokkal, m: 27 cm, d: 12 cm
11931.

2 400 HUF

Malév műbőr bőrönd, jó állapotban, 36x43x15 cm
11932.

3 200 HUF
8,67
10,00
9

Tenso Med oftalmoszkóp, eredeti tokjában és dobozában, 21,5 cm
11933.

1 800 HUF

Régi fém vasaló, kissé kopott, h: 17,5 cm, m: 10 cm
11934.

3 000 HUF

Petőfi Sándor mellképe, nyomat, üvegezett fa keretben, 25x17 cm
11935.

1 000 HUF

Fa könyvtámasztó, sérült, 48x45 cm
11936.

1 000 HUF

Retro műanyag Orient magyar hűtőtálca, 3 db műanyag jégakkuval, eredeti karton dobozában, apró kopásnyomokkal, d: 32 cm
11937.

1 000 HUF

Retro nyugatnémet Rhein-Nadel műanyag szoknyaméretező eszköz, eredeti karton dobozában, 2 csomag bontatlan krétaporral, kopásnyomokkal,
11938.

800 HUF

Wagner Dental WD200 retro svájci elektromos szájzuhany, működik, kopásnyomokkal, 15x14x14,5 cm
11939.

800 HUF

cca 1950-60 Retro fém mentőláda tartalom nélkül, kopott, kissé rozsdás, fedele nehezen zárul, 16x16x42 cm
11940.

1 600 HUF

Régi fa ládikó, fedele sérült, kulcs nélkül, 6x10x21 cm
11941.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF