Flea Market
Number of items: 744
2416248
11930
397
Flea Market
Alta Moda Expose parfüm, 100 ml, eredeti, bontatlan dobozában
2 800 HUF
2416184
11931
397
Flea Market
Régi alumínium tejes kanna fa fogóval, 3 literes, kopásokkal, m: 27 cm, d: 12 cm
2 400 HUF
2416147
11932
397
3200
Flea Market
Malév műbőr bőrönd, jó állapotban, 36x43x15 cm
3 200 HUF
2416032
11933
397
Flea Market
Tenso Med oftalmoszkóp, eredeti tokjában és dobozában, 21,5 cm
1 800 HUF
2417278
11934
397
Flea Market
Régi fém vasaló, kissé kopott, h: 17,5 cm, m: 10 cm
3 000 HUF
2417764
11935
397
Flea Market
Petőfi Sándor mellképe, nyomat, üvegezett fa keretben, 25x17 cm
1 000 HUF
2417751
11936
397
Flea Market
Fa könyvtámasztó, sérült, 48x45 cm
1 000 HUF
2417737
11937
397
Flea Market
Retro műanyag Orient magyar hűtőtálca, 3 db műanyag jégakkuval, eredeti karton dobozában, apró kopásnyomokkal, d: 32 cm
1 000 HUF
2417727
11938
397
Flea Market
Retro nyugatnémet Rhein-Nadel műanyag szoknyaméretező eszköz, eredeti karton dobozában, 2 csomag bontatlan krétaporral, kopásnyomokkal,
2417715
11939
397
Flea Market
Wagner Dental WD200 retro svájci elektromos szájzuhany, működik, kopásnyomokkal, 15x14x14,5 cm
2417707
11940
397
Flea Market
cca 1950-60 Retro fém mentőláda tartalom nélkül, kopott, kissé rozsdás, fedele nehezen zárul, 16x16x42 cm
1 600 HUF
2417925
11941
397
Flea Market
Régi fa ládikó, fedele sérült, kulcs nélkül, 6x10x21 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m