Jewellery
Number of items: 167
2411021
19024
396
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) elefántos karkötő, jelzett, h: 15 cm, nettó: 6 g
3 600 HUF
2411034
19025
396
Jewellery
Ezüst (Ag) zománcfestett virágos bross, jelzett, 3,5x2 cm, nettó: 3,7 g
2 600 HUF
2410954
19026
396
9500
Jewellery
Ezüst (Ag) ovális dobozka, fedelén MA monogrammal, jelzett, kis kopással, nettó: 16,4 g
9 500 HUF
2403927
19027
396
Jewellery
Ezüst (Ag) villa készlet 4 db Jelzett. 170 g
12 000 HUF
2408896
19028
396
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, köves szív függővel, jelzett, h: 37 cm, bruttó: 3,15 g
2 000 HUF
2408486
19029
396
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, teniszütő medállal, jelzett, h: 48 cm, nettó: 7,81 g
3 800 HUF
2409131
19030
396
Jewellery
Ezüst(Ag) anker láncos, átbújtatós karkötő, köves függővel, jelzett, h: 19,5 cm, bruttó: 12,4 g
4 000 HUF
2409032
19031
396
Jewellery
Ezüst(Ag) köves, glídes karkötő, biztonsági kapoccsal, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 8,4 g
2 800 HUF
2409172
19032
396
Jewellery
Ezüst(Ag) masnis, köves anker karkötő, jelzett, állítható h: 16,9-19 cm, bruttó: 2,1 g
1 400 HUF
2409214
19033
396
Jewellery
Ezüst(Ag) anker lánc, köves csillag függővel, jelzett, állítható h: 40,5-45 cm, bruttó: 2,6 g
1 400 HUF
2409218
19034
396
Jewellery
Ezüst(Ag) anker karkötő, kerek köztes díszekkel, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,4 g
1 200 HUF
2409222
19035
396
Jewellery
Ezüst(Ag) bokalánc, köves harang függővel, egy kőhiánnyal, jelzett, állítható h: 2,5-25 cm, bruttó: 3,4 g
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m