Jewellery

Number of items: 167

19156.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst cukordoboz (Ag). Poncolt 1867-1937 közötti fémjellel, KB mesterjeggyel. 110 g,  8,5x6,5 cm
19157.

20 000 HUF
54,20
62,50

Szecessziós ezüst kínáló tál. Ezüst (Ag). Lábakon. 635 g XX. sz. eleje, magyar. FR mesterjeggyel. 34x25 cm
19158.

180 000 HUF
487,80
562,50

Ezüst (Ag) art deco tálca. 1937 előtti fémjellel, HJ mesterjeggyel, peremelt, poncolt 19x40 cm, 450 g
19159.

95 000 HUF
257,45
296,88

19160.

180 000 HUF
487,80
562,50

19161.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) hólyagos ládika fa betéttel, jelzett, kis elszíneződéssel, kopással, bruttó: 511 g, 19,5x13,5x7 cm
19162.

70 000 HUF
189,70
218,75

Ezüst(Ag) gyertyatartó pár, jelzett, talpa cementtel erősített, m: 26 cm, bruttó: 1120 g
19163.

120 000 HUF
325,20
375,00

14K arany (Au) zsebóra. Működő,  jó állapotú szerkezettel, hibátlan számlappal, br 91,77 g, d:_52 mm
19164.

180 000 HUF
487,80
562,50

14K arany (Au) Doxa zsebóra működő, jó állapotban, szép állapotú tokkal. Jelzett  br: 65,6 g, d: 48 mm
19165.

100 000 HUF
271,00
312,50

MOvado 14K arany (Au) női karóra. Jelzett, működőképes állapotban, 14K arany szíjjal. össz bruttó 19 g
19166.

100 000 HUF
271,00
312,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF