Ötödik olvasókönyv. A katholikus népiskolák ötödik és hatodik osztály... https://www.darabanth.com/en/396-Online-auction/396.0/Books/Books-Religion~1000017/Otodik-olvasokonyv-A-katholikus-nepiskolak-otodik-es-hatodik-osztalya-szamara-Szerk~II2406305
2406305
17831
396
Books: Religion
1 000 HUF 2,71 EUR , 3,13 USD
Description: Ötödik olvasókönyv. A katholikus népiskolák ötödik és hatodik osztálya számára. Szerk.: Bárány Ignác. Bp., 1890, Szent István-Társulat, 460+VII p. VIII. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: nagy_andras
further page navigation Auction house