17652.
Closed 396. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Lutter Nándor: Módszeres vezérkönyv a népiskola mennyiségtanához. Pest, 1870. Heckenast. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.