Tétel

3 000 HUF

Description:

Gazdasági káté. A növénytermelés, állattenyésztés és üzletvitel legfontosabb szabályai kérdések és feleletekben. Ed. Teisserenc de Bort "Petit questionnaire agricole" c. műve nyomán összeállították: Sporzon Pál, Ébner Sándor. Magyar-óvár, 1884, Szerzői, 2+IV+2+174 p. Második, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésm kissé kopott, kissé foltos borítóval, magánkönyvtári példány.

Share:

Photo of the item taken by : hsz