15046.
Closed 395. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Rónai Ernő: Zúg a Jenisszej. Bp., 1948,(Antiqua-ny.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.