15075.
Closed 395. Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
A kalocsai kollégium ötven éve könyv. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal Könyvnyomdája. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel. Címlapon Heintz Béla (1878-1947) magyar építész, MÁV-főtanácsos, a wekerletelepi Munkás Szent József-templom tervezőjének névbejegyzésével.