Meisseni porcelán áttört fali dísztál, virágmintás, máz alatti kék fes... https://www.darabanth.com/en/394-Online-auction/394.0/Porcelain-ceramics-glassware/Chinaware-Porcelain~500007/Meisseni-porcelan-attort-fali-disztal-viragmintas-maz-alatti-kek-festessel-Jelzett-kis~II2387365
2387365
11397
394
16 000 HUF 43,36 EUR , 50,00 USD
Description: Meisseni porcelán áttört fali dísztál, virágmintás, máz alatti kék festéssel. Jelzett, kis kopásokkal, apró repedésekkel. Falra akasztáshoz fém tartóval. d: 28 cm
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: nagy_andras
further page navigation Auction house