Jewellery
Number of items: 129
2388228
19084
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű lila kővel, jelzett, méret: 50, bruttó: 4,59 g
2 800 HUF
2387524
19085
394
Jewellery
Ezüst(Ag) kis kanálka, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 11,58 g
2 000 HUF
2388222
19086
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,12 g
2 400 HUF
2388103
19087
394
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzés nélkül, méret: 52, bruttó: 10,7 g
4 000 HUF
2388110
19088
394
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,82 g
2 400 HUF
2388112
19089
394
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos karkötő, kis rózsaszín köves függőkkel, jelzett, h: 17,5 cm, bruttó: 6,59 g
4 800 HUF
2388207
19090
394
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 20 cm, bruttó: 16,94 g
6 000 HUF
2388212
19091
394
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 17,17 g
6 000 HUF
2388217
19092
394
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 7,94 g
3 800 HUF
2388220
19093
394
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív figaro karkötő, jelzés nélkül, h: 22 cm, nettó: 19,67 g
9 000 HUF
2387488
19094
394
Jewellery
Arany (Au) 14K Erca Watch karóra, jelzett, nem jár, hiányzó felhúzóval, d: 2,3 cm, bruttó: 8,18 g
20 000 HUF
2388245
19095
394
Jewellery
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m