Jewellery

Number of items: 129

Aranyozott ezüst karperec. Vésett, kissé behorpadt. jelzés nélkül 18 g, d: 7,5 cm Díszdobozban
19108.

4 000 HUF
25

6 db ezüst (Ag) emlékkanál zománc berakással (Berlin, Chur, Bad Wiessee, Insel Mainau, Bad Dahme, Düsseldorf), Düsseldorf kivételével jelzett, kopott vászonborítású dobozban, br. 59 g,  h: 10 és 11 cm között.
19109.

15 000 HUF
40,65
46,88

19110.

16 000 HUF
43,36
50,00

Diótörő ezüst (Ag) nyéllel, jelzett, kopásnyomokkal, br. 192 g,  h: 19 cm.
19111.

12 000 HUF

19112.

28 000 HUF
75,88
87,50

19113.

12 000 HUF

19114.

30 000 HUF
81,30
93,75

19115.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) talpu kupicás pohárkák 2 db. Jelzett, színezett üveggel. m: 8 cm
19116.

5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst (Ag) tálca, jelzett, d: 28 cm, nettó: 348 gr
19117.

55 000 HUF
149,05
171,88

Ezüst (Ag) doboz, fa betéttel. Szép állapotban. jelzett 11x10x4,5 cm br 239 g
19118.

38 000 HUF
102,98
118,75

14 K széles arany karikagyűrű, belül 1912-es gravírozással 8,36 g, 67-es méret / 14 C gold ring 8,36 g size: 67
19119.

70 000 HUF
189,70
218,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF