Tamási Áron: Téli verőfény. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkia... https://www.darabanth.com/en/394-Online-auction/394.0/Books/Books-Other-rarities~1000018/Tamasi-Aron-Teli-verofeny-Az-Erdelyi-Szepmives-Ceh-jubileumi-diszkiadasa-Kolozsvar-C3~II2390435
2390435
18072
394
1 200 HUF
Description: Tamási Áron: Téli verőfény. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval. Benne ex libris-szel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: hsz
further page navigation Auction house