Obi, a gőgös kókuszdió. Kubai joruba mítoszok és mesék. Válogatta, rés... https://www.darabanth.com/en/393-Online-auction/393.0/Books/Books-Tales~1000022/Obi-a-gogos-kokuszdio-Kubai-joruba-mitoszok-es-mesek-Valogatta-reszben-gyujtotte-for~II2384665
2384665
17330
393
Books: Tales
1 200 HUF
Description: Obi, a gőgös kókuszdió. Kubai joruba mítoszok és mesék. Válogatta, részben gyűjtötte, fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Dornbach Mária. Népek meséi sorozat. Bp, 1977, Európa Könyvkiadó. Félvászon kötésben, kopott papír védőborítóban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: bk
further page navigation Auction house