A kilenc pávalány és az aranyalmafa. Népmesék Vuk Stefanovic Karadzic ... https://www.darabanth.com/en/393-Online-auction/393.0/Books/Books-Tales~1000022/A-kilenc-pavalany-es-az-aranyalmafa-Nepmesek-Vuk-Stefanovic-Karadzic-gyujtesebol-Val-f~II2378612
2378612
17332
393
Books: Tales
1 000 HUF
Description: A kilenc pávalány és az aranyalmafa. Népmesék Vuk Stefanovic Karadzic gyűjtéséből. Vál., ford. és a jegyzeteket írta: Szekeres Knefély Klára. Predrag Stepanovic utószavával. Az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1987, Európa. Kiadói kopottfélvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: hsz
further page navigation Auction house