Frames Number of items: 22
2127905
11966
393
Frames
Repesztett mázas kerámia képkeret, belső méret: 6×6 cm, külső méret: 15×15 cm
2 400 HUF
2127933
11967
393
Frames
2 400 HUF
2266140
11968
393
Frames
Ovális fa gyertyatartó, sérült támasztóval, belső méret: 11×8 cm, külső méret: 15×11,5 cm
1 000 HUF
2384765
11969
393
Frames
Dekoratív régi fa képkeret, aranyozott díszítéssel, benne 19. század eleji fotóval, kis kopásokkal, apróbb sérülésekkel, 23x17,5 cm
3 000 HUF
2376805
11970
393
Frames
Nagy méretű festett, aranyszínű fa képkeret. Képméret: 57x79 cm
5 000 HUF
2303978
11971
393
8500
Frames
8 500 HUF
2378540
11972
393
Frames
Exkluzív, nagy méretű aranyozott keret. képméret Kis kopásokkal, a sarkokon, széleken 80x70 cm, külső méret 94x85 cm
10 000 HUF
2378537
11973
393
Frames
Exkluzív, nagy méretű aranyszínű keret. képméret 80x70 cm, küldő méret 94x85 cm
10 000 HUF
2382064
11974
393
Frames
Dekoratív üvegezett, kissé sérült fa képkeret Mózest vagy más prófétát ábrázoló, kezében héber nyelvű feliratos tárgyat tartó gobleinnel. Paszpartu méret: 49x35,5 cm. Keret belső méret: 64x50 cm.
7 000 HUF
2382160
11975
393
Frames
Ovális üvegezett fa képkeret Renoir nyomattal, nyomat gyűrött, belső méret: 30×24,2 cm
1 600 HUF
2382223
11976
393
Frames
Dekoratív, üvegezett fa képkeret ovális paszpartuval és gobleinnel. Paszpartu méret: 34x24 cm. Keret belső méret: 46x36 cm.
3 000 HUF
2382213
11977
393
Frames
Dekoratív, historizáló stílusú blondel üvegezett képkeret gobleinnel. Keret belső méret: 39x50 cm.
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house