https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 46

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A szeretet breviáriuma. Szerk.: Sík Sándor, Juhász Vilmos. Második kiadás. Bp, Singer és Wolfner. Félvászon-kötés, kopottas állapotban. Ajándékozási sorokkal.
1
17823.

A szeretet breviáriuma. Szerk.: Sík Sándor, Juhász Vilmos. Második kiadás. Bp, Singer és Wolfner. Félvászon-kötés, kopottas állapotban. Ajándékozási sorokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Michael Keene: Világvallások. 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
17824.

Michael Keene: Világvallások. 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
Egyháztörténet. Tankönyv és tanári kézikönyv. Szerk.: Ladányi Sándor, Papp Kornél, Tóth-Kása István, Tőkéczki László. 1-2. köt. Bp., 1999, Református Pedagógiai Intézet. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
17825.

Egyháztörténet. Tankönyv és tanári kézikönyv. Szerk.: Ladányi Sándor, Papp Kornél, Tóth-Kása István, Tőkéczki László. 1-2. köt. Bp., 1999, Református Pedagógiai Intézet. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Pais István: Bibliai érdekességek - történetek - aforizmák. Bp., 1993, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
1
17826.

Pais István: Bibliai érdekességek - történetek - aforizmák. Bp., 1993, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Török József-Legeza László: A magyar egyház évezrede. Bp., 2000., Mikes-Ecclesia. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17827.

Török József-Legeza László: A magyar egyház évezrede. Bp., 2000., Mikes-Ecclesia. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Komesz Mátyás: Tudja már, hogy kicsoda Isten?. Debrecen, é.n., Omega. Szerző által dedikált. Kiadói papírkötés.
1
17828.

Dr. Komesz Mátyás: Tudja már, hogy kicsoda Isten?. Debrecen, é.n., Omega. Szerző által dedikált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Török József-Legeza László: A magyar egyház évezrede. Bp., 2000., Mikes-Ecclesia. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17829.

Török József-Legeza László: A magyar egyház évezrede. Bp., 2000., Mikes-Ecclesia. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Cserháti Ferenc: Hitébresztő a szentmise olvasmányok. A-B-C sorozata. Bp.,(1993.),Szent István-Társulat. Kiadói nyl-kötés.
1
17830.

Cserháti Ferenc: Hitébresztő a szentmise olvasmányok. A-B-C sorozata. Bp.,(1993.),Szent István-Társulat. Kiadói nyl-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Félvászon kötésben, kopott állapotban, meglazult kötéssel, ex librissel az első lapon.
1
17831.

Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Félvászon kötésben, kopott állapotban, meglazult kötéssel, ex librissel az első lapon.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta: Steck Xav. Ferencz. Bp.,1903, Szent István-Társulat. Negyedik, átdolgozott kiadás. XXIV+936 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1
17832.

Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta: Steck Xav. Ferencz. Bp.,1903, Szent István-Társulat. Negyedik, átdolgozott kiadás. XXIV+936 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment