Art-ceramics
Number of items: 73
2364968
11060
391
Art-ceramics
Népi mintás kerámia tányér, 2 db, lepattanásokkal, d: 19 és 21 cm
1 000 HUF
2364359
11061
391
Art-ceramics
Retro virág motívumokkal díszített plasztikus falikép, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal. 32x22,5 cm
10 000 HUF
2365489
11062
391
4600
Art-ceramics
3 db spanyol "Carmen" női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázhibákkal, apró kopásnyomokkal, m: 22 és 23,5 cm
4 600 HUF
2365484
11063
391
Art-ceramics
Olasz váza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
5 000 HUF
2367300
11064
391
Art-ceramics
Kézzel festett kerámia tálak, 2 db, mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, d: 25 cm
16 000 HUF
2367264
11065
391
Art-ceramics
Art deco kerámia fej, kis kopásnyomokkal, 8,5×6,5 cm
2 400 HUF
2363614
11066
391
Art-ceramics
Kispesti kerámia reklám hamutál "Nemes Oszkár láda és faipari R.T. / Gyártmányok: láda, ládagarnitúra, csomagolóhordó és fagyapot." felirattal, jelzett, kisebb kopásokkal, d:17cm.
8 000 HUF
2363621
11067
391
Art-ceramics
Drasche saját reklám hamutál "Köszénbánya-'s téglagyár Társulat Pesten " felirattal, jelzett, lepattanással és kisebb karcokkal, d:15cm.
8 000 HUF
2364839
11068
391
Art-ceramics
Retro narancssárga váza. Mázas kerámia, azonosítatlan jelzéssel. Hibátlan. 30,5 cm
4 000 HUF
2364844
11069
391
Art-ceramics
Kos formájú nagy méretű dísz, kiöntő. Mázas, iparművész kerámia, jelzés nélkül. 25x25 cm
8 000 HUF
2364822
11070
391
Art-ceramics
Retro iparművész, díszváza. Mázas kerámia. Jelzés nélkül, hibátlan. d: 26 cm
5 000 HUF
2364820
11071
391
Art-ceramics
Piros váza. Iparművész, zsűrizett mázas kerámia. Jelzés nélkül. hibátlan .23,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m