Art-ceramics Number of items: 73
2355819
11048
391
Art-ceramics
Illyés Mihályné, Korond nagy méretű kerámia padlóváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 31 cm
3 000 HUF
2355829
11049
391
Art-ceramics
Korond nagy méretű kerámia leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 30 cm
5 000 HUF
2355834
11050
391
Art-ceramics
Nagy padlóváza szlovák népi motívumokkal. Mázas kerámia, kézi festéssel. Hibátlan. m: 34,5 cm
3 000 HUF
2355184
11051
391
Art-ceramics
Historizáló fajansz kaspó. Jelzett, mázatlan fajansz. d: 24 cm, m: 30 cm
18 000 HUF
2320180
11052
391
Art-ceramics
2 db korsó egyik angyalos magyar címerrel és fantázia nemesi címerrel. Fém fedéllel. m: 26 cm + Vasmunkásokat és napszámosokat ábrázoló kerámia korsó 19 cm
1 000 HUF
2361246
11053
391
Art-ceramics
Virágmintás lengyel fali kerámia tartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×10 cm
1 000 HUF
2361384
11054
391
Art-ceramics
3 db népi mintás kerámia köcsög, lepattanásokkal, m: 19,5-25 cm
2 000 HUF
2361377
11055
391
Art-ceramics
3 db kis mázas kerámia tárgy (váza, gyertyatartó), kis kopásnyomokkal
1 600 HUF
2361414
11056
391
Art-ceramics
Sárga szakított üveg kiöntő, dugóval, kopásnyomokkal, m: 15 cm + fekete kerámia köcsög + mini kerámia köcsög, kopásnyomokkal, m: 11 és 17 cm
1 200 HUF
2361398
11057
391
Art-ceramics
3 db kerámia sörös korsó, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 11 és 13 cm
1 400 HUF
2363035
11058
391
Art-ceramics
Szőlőmotívumos mázas kerámia fali tál, sérült mázzal, lepattanással, jelzett, d: 19 cm
4 000 HUF
2363066
11059
391
Art-ceramics
Narancsszínű kétszájú mázas kerámia váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house