Jewellery
Number of items: 238
2356413
19072
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,05 g
3 000 HUF
2356941
19073
391
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) lovas fülbevalópár, Pandora jelzéssel, nettó: 1,97 g
3 800 HUF
2356780
19074
391
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 16,31 g
7 000 HUF
2356972
19075
391
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán virág miniatűr, jelzés nélkül, nettó: 17,41 g
10 000 HUF
2356796
19076
391
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 61, bruttó: 6,58 g
4 000 HUF
2356922
19077
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott fülbevalópár, jelzett, 3×1,5 cm, bruttó: 16,82 g
12 000 HUF
2356950
19078
391
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, középső része forgatható, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,17 g
3 000 HUF
2356925
19079
391
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzés nélkül, d: 4,5 cm, nettó: 21 g
10 000 HUF
2356934
19080
391
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Pandora jelzéssel, bruttó: 2,7 g
4 000 HUF
2356994
19081
391
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, nagyméretű kővel, jelzett, bruttó: 14,23 g
6 000 HUF
2356991
19082
391
Jewellery
Ezüst(Ag) meander mintás gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 2,97 g
2 000 HUF
2356984
19083
391
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,77 g
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m