Jewellery
Number of items: 238
2355182
19012
391
Jewellery
Ezüst(Ag) kék köves fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 0,5 cm, bruttó: 0,99 g
2 800 HUF
2321337
19013
391
38000
Jewellery
38 000 HUF
2320860
19014
391
Jewellery
20 000 HUF
2298284
19015
391
30000
Jewellery
30 000 HUF
2364273
19016
391
Jewellery
Ezüst (Ag) kereszt medál, jelzetlen, 2,5x1,5 cm, nettó: 0,68 g + Fém kereszt medál, 2,5x1,3 cm
1 000 HUF
2362417
19017
391
Jewellery
12 000 HUF
2362457
19018
391
32000
Jewellery
Ezüst cigarettatárca zománcozott berakással, monogrammal, jelzett, kopásokkal, 150g
32 000 HUF
2361459
19019
391
Jewellery
Arany (Au) 14K porcelán medál vallási témával, jelzetlen, tokban, 3×2 cm, bruttó: 3,33 g
18 000 HUF
2361467
19020
391
50000
Jewellery
50 000 HUF
2356938
19021
391
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 8,27 g
6 000 HUF
2356902
19022
391
15000
Jewellery
Ezüst(Ag) Gerka ékszeróra, jelzett, működik, kopásnyomokkal, 5,5×4 cm, bruttó: 39,67 g
15 000 HUF
2355470
19023
391
Jewellery
Antik ezüst (Ag) 4 db pitykegomb és egy pár mandzsettagomb. 13 latos ezüstjellel XIX. sz. magyar 36 g
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m