Printed Materials Number of items: 267
2364100
13395
391
Printed Materials
1789 Körlevél a pálinkabehozataláról az osztrák tartományokba. / Order about the import of the Schnapps to Austrian lands
2 000 HUF
2361911
13396
391
Printed Materials
Tisztelet Koszorú... Vuchetich Mátyás Úrnak, Pest, Trattner. 1821, 7 oldal, fűzve
1 000 HUF
2367387
13397
391
Printed Materials
1828 Patikárius ellen indított per kivonata, 12p
8 000 HUF
2363666
13398
391
Printed Materials
1831 Halottas beszéd Rudnay Sándor halálára, négy nyelvű nyomtatvány
5 000 HUF
2244364
13399
391
3400
Printed Materials
1840-es Nemzeti Színház plakát facsimile másolata 36x23 cm
3 400 HUF
2367385
13400
391
Printed Materials
1847 A Pesti Jótékony Nőegyesület bevételeinek és kiadásainak kimutatása, 10p
3 000 HUF
2365314
13401
391
Printed Materials
Kordina Zsigmond (1848-1894), ő teremtett meg a hazai gőzmozdonygyártást, portréját és rövid életútját tartalmazó nyomdai nyomat, 41×26 cm
1 200 HUF
2367651
13402
391
Printed Materials
1851 Nyomozólevél kőrözött személyek leírásával 2 db
2 000 HUF
2365513
13403
391
Printed Materials
1851-1852 Új Magyar Múzeum. II. évf. I. kötet. I-XV. Teljes, fél évfolyam. füzet. Szerk.: Toldy Ferenc. Pest, 1851-1852, Emich Gusztáv, 2 sztl. lev. +880+2 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült, javított gerinccel, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
6 000 HUF
2361266
13404
391
Printed Materials
cca 1860-1870 Német nyelvű házi áldás fénynyomata részben kézi ráfestéssel, Prag, F. Fridrich, kartonon, törésnyommal, 10x6 cm
1 000 HUF
2126672
13405
391
Printed Materials
1 600 HUF
2324830
13406
391
Printed Materials
1870 Hazánk s a Külföld VI. évf. 1-42 sz., 1870. jan. 6.-okt. 20. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Amatőr módon egybekötve, benne sérült, sérült és részben hiányos, foltos lapokkal, és számos kijáró lappal, egy lapot rossz helyre kötöttek (6-7. oldal közé), hiányzó lapokkal (17/18., 50-65 oldal között (4. szám csak címlap), 240-289. oldalak között, 613/614, 619/620, 621/622.), a 672. oldal után a további, hiányzó számokhoz köthető lapokkal (787/788,789/790,795/796, 797/798), a 416-417. oldalak közé kötött nem oda illő lapokkal. Megviselt, rossz állapotban.
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house