15019.
Closed 390. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói festett, egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.