15023.
Closed 390. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Kós Károly: Erdély. Kulturtörténeti vázlat. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon kötésben, kopásokkal, linómetszetekkel.