Books: Architecture, Art

Number of items: 172

Szántó Tibor: A betű. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egézsvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
17511.

5 000 HUF

Hevesy Iván-Dévai Béla: A film kulisszatitkai. 40 képmelléklettel. Bp., 1928, Jakab-ny.,128+4 p. Lapszámozáson belül 16 fekete-fehér képtáblával. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
17512.

1 400 HUF

Szinnyai Katalin-Kocsis ferenc-Zádor Mihály: Fejlődéstörténeti érdekességek az építési múltból. Hogyan építettek elődeink? Bp., 1995, Építésügyi Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés, műanyag védőfóliában, intézményi bélyegzővel, a címlapon és az elülső borító belsején, és az utolsó lapon tintás jegyzetekkel.
17513.

1 000 HUF

Hudra Klára: Gerber Pál. Dorottya könyvek 2. Bp, 2003, Ernst Múzeum Kht. Papírkötésben, szép állapotban.
17514.

5 000 HUF

Éles Csaba: A szépségtől a megszállottságig. Itália kultúrája 1401 és 1600 között. Bp, 1995, Nemzeti Tankönyvkiadó. Papírkötésben, firkált, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
17515.

2 000 HUF

Auguste Rodin. Szerk.: Hajnal Gabriella. Hn., 2006, Ventus Libro. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
17516.

1 800 HUF

Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp.,1962, Képzőművészeti Alap. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17517.

1 200 HUF

Bódy Gábor. 1946-1985. Életműbemutató. Szerk.: Beke László, Peternák Miklós. Bp.,1987, Műcsarnok-Művelődési Minésztérium-Filmfőigazgatóság.  Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
17518.

2 200 HUF
5,96
6,88

Dr. Kós Károly, Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói néhol foltos egészvászon-kötés. Kiadói szakadt papír védőborítóban.
17519.

2 000 HUF

Rainer Zerbst: Antoni Gaudi. 1852-1926. Antoni Gaudi í Cornet - A Life Devoted to Architecture. Angolra fordította Doris Jones és Jeremy Gaines./ English translation: Doris Jones and Jeremy Gaines. Köln, 1993, Benedikt Taschen, 239 p. Kiadói papírkötés, szép állapotban. / In paperback, in good condition. Angol nyelven. / In English.
17520.

1 600 HUF

Éber László: Művészettörténeti olvasmányok.Bp., 1909.Singer.. Kiadói egészvászon kötés, pótolt gerinccel
17521.

1 000 HUF

Fiatal Iparművészek Stúdiója vegyes könyvtétel, 3 db.  Bp, 1993, 1994, 1997, Fiatal Iparművészek Stúdiója Egyesület kiadása. Papírkötésben, jó állapotban.
17522.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF