Books: Architecture, Art Number of items: 172
2253204
16689
390
Books: Architecture, Art
Sándor György : Egyhúron... DVD melléklettel. Dedikált! Kiadói tékában.
2 400 HUF
2345611
17500
390
Books: Architecture, Art
Lajta Edit: Korai francia festészet. Bp., 1979, Corvina. Második kiadás. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
1 000 HUF
2345622
17501
390
Books: Architecture, Art
Székely András: Spanyol festészet. Bp., 1972, Corvina. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2346702
17502
390
900
Books: Architecture, Art
Művészet 78 (A Művészet c. folyóirat 1978-as évfolyama) Főszerkesztő: Rideg Gábor. Bp., 1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas papír védőborítóban. 2345367
17503
390
Books: Architecture, Art
2 000 HUF
2345351
17504
390
Books: Architecture, Art
Gilles Néret: Henri de Toulouse-Lautrec 1864-1901. Szerk.: Molnár Magda. Bp., 1999, Vince . Thadée Natanson fotóival illusztrált. Aláírásokkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborító, szép állapotban.
1 400 HUF
2345393
17505
390
Books: Architecture, Art
George Plumptre: Fejedelmi kertek Európában. Pécs, 2006, Alexandra. Ford.: Szloboda Krisztina, Márkus András. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált egészvászon-kötés, kiadói papír védőborító, szép állapotban.
1 800 HUF
2345707
17506
390
Books: Architecture, Art
Boris Kelemen: Naivno slikarstvo. Zágráb, 1969, kn. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált egészvászon-kötés, jó állapotban.Kiadói szakadozott papír védőborítóban.
1 400 HUF
2345715
17507
390
Books: Architecture, Art
Oelmacher Anna: Pór Bertalan. Budapest, 1980, Corvina. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon-kötés, illusztrált papír védőborítóval. Jó állapotban.
1 200 HUF
2345803
17508
390
Books: Architecture, Art
Dercsényi Balázs, Foltin Brunó, G.Györffy Katalin, Hegyi Gábor, Winkler Gábor, Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 400 HUF
2345791
17509
390
Books: Architecture, Art
Dercsényi Balázs, Hegyi Gábor, Marosi Ernő, Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2 000 HUF
2345866
17510
390
Books: Architecture, Art
Dercsényi Balázs, Hegyi Gábor, Marosi Ernő, Török József: Katolikus templomok Magyarországon. Bp., 1991, Hegyi és Társa Kiadó. Gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house