Jewellery

Number of items: 153

Ezüst (Ag) ceruza, szecessziós, sérülésekkel, jelzetlen, h: 8,5 cm, bruttó: 5,23 g
19084.

4 000 HUF

Ezüst(Ag) motor miniatűr, jelzett, 4×2,5 cm, nettó: 13,09 g
19085.

8 000 HUF

Ezüst(Ag) miniatűr olvasóasztal hintaszékkel, jelzett, 2 db, m: 3 és 5,5 cm
19086.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 56, nettó: 7,78 g
19087.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) gyűrű, filigrán díszítéssel, jelzett, méret: 62, nettó: 10,08 g
19088.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst(Ag) gyűrű, lila kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,2 g
19089.

2 800 HUF

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 6,85 g
19090.

4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 62, bruttó: 3,79 g
19091.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) színes kövekkel díszített forgatható gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,16 g
19092.

3 000 HUF

Ezüst (Ag) tálka. jelzett 24,2 g, d: 8 cm
19093.

8 000 HUF

19094.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, 7,5×7,5 cm, nettó: 81,58 g
19095.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF