Jewellery Number of items: 153
2336743
19132
389
3200
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevalópár apró kövekkel, Pandora jelzéssel, h: 1 cm, bruttó: 1,99 g
3 200 HUF
2336448
19133
389
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 7,7 g
4 000 HUF
2336759
19134
389
2200
Jewellery
Ezüst (Ag) bogyós nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 3,76 g
2 200 HUF
2340378
19135
389
40000
Jewellery
14K fehérarany gyűrű zafirral és brillel, tanúsítvánnyal. Jelzett, bruttó: 3,03 g, méret: 54
40 000 HUF
2337910
19136
389
Jewellery
Ezüst(Ag) puttós csengő, jelzett, m: 8 cm, nettó:20,94 g
8 000 HUF
2340951
19137
389
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört karperec, jelzett, 7×6,5 cm, nettó: 55,75 g
8 000 HUF
2315629
19138
389
Jewellery
Ezüst (Ag.) dugó tartó parafa dugóval, Jelzett. br: 31 g
4 000 HUF
2341650
19139
389
24000
Jewellery
Esküvői ezüst (Ag) szelence a Podmaniczky család címerével és grófi koronával. XX. sz. eleje. Fa betéttel. Jelzett, néhány horpadással. bruttó 200 g 13x10x3,5 cm
24 000 HUF
2334857
19141
389
Jewellery
Ezüst (Ag) vázácska. jelzett 52,8 g, 9,5 cm
18 000 HUF
2341033
19142
389
Jewellery
Ezüst (Ag) szervírozó kanál aranyozott ezüst felső résszel. 36 g, 18 cm
7 000 HUF
2342568
19143
389
14000
Jewellery
14 000 HUF
2341005
19144
389
30000
Jewellery
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house