15029.
Closed 389. Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Fekete-fehér képekkel. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.